moc kart tarota

Co czeka Cie w miłości i finansach?

Pieniądze szczęścia nie dają, ale z pewnością ułatwiają życie! Być może zastanawiasz się, co stoi na Twojej drodze i powstrzymuje Cię przed budowaniem bogactwa. Czytanie z kart tarota na temat pieniędzy i finansów nie może nam dokładnie powiedzieć, co wydarzy się w przyszłości, ale z pewnością może dać nam wgląd w to, co nas czeka, jednocześnie inspirując nas do napędzania się przez życie z finansowym sukcesem, miłością, szczęściem i wdzięcznością.

ω

Karty tarota

Życie zawodowe i zdrowie

Jeśli w Twoim życiu zawodowym sprawy nie układają się tak dobrze, oznacza to, że niestety łatwo może się to przesunąć na inne obszary – na przykład na bliskich, szczególnie gdy stresujemy się finansami. Moja wróżba za pomocą kart tarota, pomoże Ci uzyskać jasność co do tego, co robisz w swoim życiu zawodowym i czy robisz to dobrze oraz kiedy sukces może nadejść na twojej drodze.

ϖ

karty Tarota

Odczyt kart na temat finansów

Co możesz zrobić, aby uniknąć zmagań finansowych? Wszystko, co chcesz wiedzieć w odniesieniu do swoich spraw finansowych, możesz wyjaśnić w szczegółowym czytaniu tarota finansowego. Zacznij od skupienia się na tym jednym pytaniu związanym z finansami i pamiętaj o nim. Skoncentruj się przez chwilę i pomyśl o swojej obecnej sytuacji, dokładnie ją wizualizuj i poproś o szczegółowe i pomocne odpowiedzi. Możesz dowiedzieć się, jak kształtowała się Twoja sytuacja finansowa w przeszłości, Twoja obecna sytuacja i jak może wyglądać Twoja przyszłość w tym aspekcie.

tarot

Miłosne czytanie tarota

Użyj dokładnego czytania tarota dla miłości. Ma to ogromny wpływ na ogólne wydarzenia naszego życia. Istnieje wiele pytań dotyczących życia miłosnego, na które potrzebujemy odpowiedzi, ale nigdy ich nie znajdujemy. Miłosne czytanie tarota może pomóc nam odkryć te odpowiedzi. To czytanie tarota o prawdziwej miłości odbywa się za pomocą 3-kartowego tarota prawdziwej miłości, a każda karta tarota przekazuje znaczenie, które jest gdzieś związane z twoim związkiem miłosnym i życiem małżeńskim.

Tarot

Małżeństwo

Miłość i małżeństwo to trudna i delikatna sprawa. Czytanie o miłości jest rozwiązaniem każdego problemu związanego z miłością. Głęboki wgląd w twoje życie uczuciowe i jak dobre lub złe może być ujawnione dzięki wróżbie miłosnej. Może wszystko było tuż przed Tobą, ale nigdy tego nie zauważyłaś/eś. Miłosne czytanie tarota ma moc zmiany Twojego postrzegania miłości. Zanim zlecisz mi ułożenie tego czytania, dowiedz się, jakie jest twoje pytanie, a następnie rozpocznij sesję.

ξ

Tarot

Tarot dla singli

Czy jesteś singlem? Lub w związku miłosnym? Uzyskaj czytanie kart tarota miłosnego dla singli lub czytanie tarota o Twoim życiu miłosnym. Zapraszam

Wróżba z kart tarota

Jakie korzyści przyniesie Ci miłosne czytanie tarota?

W trakcie rozmowy ujawnię, w jaki sposób Twój romantyczny związek wpływa na Twoje ogólne życie, poprzez czytanie tarota z trzema kartami. Dzięki temu możesz uzyskać odpowiedź na każde pytanie związane z miłością, które Cię niepokoi. Każda wybrana karta dodaje nowy i ukryty wymiar do Twojego życia miłosnego – wymiar, o którym nigdy nie wiedziałeś, i wymiar, który ma moc nadania nowego wymiaru Twojemu życiu miłosnemu.

Wszystko, co musisz zrobić, to skupić się na pytaniu związanym z miłością i pamiętać o tym, kiedy zlecisz ułożenie kart tarota. Na pewno znajdziesz odpowiedź na swoje przyszłe życie miłosne! Gwarantuję Ci to.

Dzięki dokładnemu czytaniu tarota miłosnego otrzymujesz pełny wgląd w pozytywne i negatywne aspekty swojego życia miłosnego, co następnie pomaga poprawić relacje z partnerem i bliskimi.

Wróżba kart tarota

Pokonanie życiowych trosk

Każdy ma do czynienia z różnymi bitwami. Niektórzy próbują uporządkować swoje finanse, niektórzy zmagają się z chorobami, a niektórzy z problemami w związku. Wzloty i upadki są częścią życia. Ale czasami upadki uderzają w nas tak mocno, że nie tylko czujemy się bezradni, ale także niezwykle trudno jest znaleźć sposób na zakończenie bólu, z którym mamy do czynienia.

Pierwszym krokiem do rozwiązania twoich problemów jest uznanie ich i zaakceptowanie, że trudno ci znaleźć wyjście z nich. Następnym krokiem może być szukanie wskazówek za pomocą kart tarota.

Π

Wróżby z kart tarota przez telefon

Wsparcie psychiczne w czasach niepewności i kryzysów życiowych

W czasach niepewności często zdarza się, że szuka się pomocy w odczytywaniu psychicznym przez telefon, aby uzyskać jasność i wskazówki. Niezależnie od tego, czy masz pytania dotyczące swojego życia miłosnego, kariery czy przyszłości, mogę dać Ci wgląd, którego potrzebujesz, aby podjąć lepszą decyzję, która może zadecydować o Twoim całym życiu.

Tarot

Trudne życiowe decyzje

Uzyskanie psychicznego czytania przez telefon może potwierdzić coś, co już wiesz, dać ci zupełnie nową perspektywę, której nigdy nie brałaś/eś pod uwagę, lub pomóc w dokonaniu zmian, jeśli wyczuję kłopoty na horyzoncie.

Nie ma przypadkowych spotkań między duszami, jeśli Ty również w to wierzysz i znalazłaś/eś się na tej stronie, powinnaś/eś spróbować. Być może od tego zależą ważne kwestie w Twoim życiu. 

ϒ

czytanie tarota

Początek

Jeśli po raz pierwszy próbujesz korzystać z wróżby tarota, powinnaś/eś zrobić trochę rozeznania. Wszystkiego dowiesz się z tej strony, jaki typ tarota oferuję. Specjalizuje się w poradach dotyczących relacji, zdrowia i kariery zawodowej. Dodatkowo musisz wiedzieć, o co pytać i jak postępować zgodnie z tą radą.

Przeczytaj mój Blog, aby uzyskać różne rodzaje informacji. Im więcej się uczysz, tym lepiej czujesz się podczas sesji czytania kart tarota. To świetna strategia, aby trzymać na dystans niespokojne myśli, które mogą powstrzymywać Cię od znalezienia upragnionego przeznaczenia.

tarot i miłość

Odnaleźć prawdziwą miłość

Wiele osób próbuje znaleźć miłość w niewłaściwych miejscach. Z tego powodu rozczarowują się ideą bratnich dusz i prawdziwej miłości. Posiadanie mistycznego doradcy u boku może prowadzić do znacznie lepszych wyników.

Musisz szukać bezpiecznych przestrzeni, w ten sposób masz większą szansę na połączenie się z miłością swojego życia. Możesz nawet dowiedzieć się kilku wnikliwych rzeczy o sobie i swoich partnerach podczas sesji czytania kart tarota.

Tarot i tajemnice

Ukryta prawda jest obok

Te objawienia miłosne są niezawodnym sposobem na odszyfrowanie tajemniczych wiadomości i znaków, które wszechświat rzuca na Twoją drogę.

Bez wskazówek możesz skończyć z ciągiem frustrujących związków i rozdzierających serce zerwaniem. W takich przypadkach możesz poczuć, że kosmiczne moce spiskują przeciwko Tobie, a nie dla ciebie.

Na szczęście wiem, jak zmienić Twoje życie miłosne na lepsze.

Nauka, Astrologia, wiara

Karta tarota, która reprezentuje Twój znak zodiaku

blog

Zapraszam na mój blog o wróżbach z kart tarota i nie tylko.

Tarot w świecie technologii

Tarot w świecie technologii

Tarot w świecie technologii Technologia XXI wieku stale się rozwija. Z dnia na dzień opracowywane są nowe metody komunikacji, a ludzie są teraz przyzwyczajeni do robienia wielu rzeczy na odległość ze względu na te udogodnienia. Tegoroczna pandemia zmusiła również...

Tarot i Astrologia

Tarot i Astrologia

„Każda karta tarota ma powiązany z nią element, planetę i/lub znak zodiaku, a nauka o nich może pomóc uczniom tarota w zrozumieniu astrologii i pomóc astrologom w zrozumieniu tarota” – mówi astrolog i czytelnik tarota Annabel Gat . „Jedną z najbardziej ekscytujących...

Wróżba tarota przez telefon

Wróżba tarota przez telefon

Wróżba tarota przez telefon W świecie, w którym rośnie liczba środków komunikacji, wzrosła również liczba zadań, które można wykonać zdalnie. Większość czynności wykonywanych zwykle twarzą w twarz, takich jak spotkania, lekcje, wykłady i wiele innych, można wykonać...

Wróżka Anna

Tarot

Jako pasjonatka tarota w niepełnym wymiarze godzin od 20 lat, nigdy nie byłam w sytuacji, w której moje przewidywania nie miały wpływu na rzeczywistość. Ludzie zawsze szukali odpowiedzi na pytania życiowe i wgląd w problemy, aby je szybko rozwiązać.

Popularność kart tarora

Obecnie, być może ze względu na rosnącą niepewność na świecie, niepewne życie miłosne i finanse milenialsów, popularność kart tarota rośnie. Wpisanie „tarota” na Instagramie powoduje wyświetlenie 10 miliona postów, często zawierających szczególnie piękne karty, filmy z odczytów lub długie wyjaśnienia, co oznacza każda karta.

Odmiany kart tarota

Istnieją tysiące różnych zestawów, od standardowej średniowiecznej talii Rider-Waite, po surrealistyczną talię Dalego, a nawet wersję Hello Kitty (choć nie jestem pewna, jak bardzo jest mistyczna). Czytanie kart jest jak nauka języka wizualnego i podobnie jak słowa zmieniają znaczenie w zależności od kontekstu.

ξ

Młodość

Moja przygoda z kartami tarota

Moja przygoda z kartami tarota, rozpoczęła się kiedy miałam 14 lat. Początkowo była to zabawa ale z czasem, byłam nimi tak zafascynowana, że dokupiłam do nich wszystkie możliwe książki, aby zrozumieć ich moc i znaczenie. Kiedy byłam na uniwersytecie, moje karty szybko stały się główną atrakcją. Nieznajomi pukali do drzwi i pytali: „Słyszałam, że czytasz karty tarota”.

Ojciec psychologii analitycznej Carl Jung Jung opracował teorię „synchroniczności” – w której elementy bez oczywistego związku – czytnik, klient i karty – łączyły się w tym momencie, tworząc sensowny wzór. Nazwał to „spadkiem w czasie, rodzajem jednoczesności” i wierzył w „zbiorową nieświadomość”, wspólny, uniwersalny przepływ świadomości. Pozostaje najlepszym wyjaśnieniem, z jakim się spotkałem – że karty w jakiś sposób kierują to, co czuje pytający, czytelnik interpretuje i rysuje wtedy odpowiedni wzór.

φ

Tarot

Odkrywanie tego co ukryte

Czytanie dla innych ludzi było zawsze dla mnie mistyczne. Odkryłam z czasem, że kiedy czytam, często czuje się w stanie „płynięcia” – tego sposobu myślenia, w którym szczęśliwie jesteś „w strefie”. Z pewnością nie jestem w żadnym transie, ale jak tylko zacznę rozdawać karty, jestem niezwykle zrelaksowana i otwarta, pozwalając tworzyć obrazy i po prostu relacjonować to, co samo przychodzi.

Intuicja

Zgodność odczytu z życiem

Często moi Klienci są zdumieni, mówią mi: „Skąd wiedziałaś”, wykrzykiwali, „że myślałem o rzuceniu kursu?”. A ja im mówiłam „Cóż, masz Rydwan i Dziesiątkę Mieczy, to oczywiste”. Czasami ludzie obawiali się, że powiem im coś strasznego – ale na przykład karta Śmierci oznacza zazwyczaj koniec pewnej ery. Tylko raz martwiłam się, jak wytłumaczyć bardzo mroczny odczyt.

Email

anna@wrozkaanna.pl

Telefon

(+48) 792-219-750

Social Media