karty Tarota

Zmień przyszłość z wróżbą kart tarota

Niektórzy ludzie postrzegają czytanie kart tarota jako formę rozrywki. Jednak to znacznie więcej. Czytanie kart tarota może ci pomóc na różne sposoby. Od pomagania Ci w uzyskaniu jasności po zidentyfikowanie obszarów w twoim życiu, które wymagają poprawy, czytanie kart tarota może zmienić wszystko.

Zmiana… Jeśli nie teraz, to kiedy?

Każda wróżba jest niesamowita, jeśli chodzi o przewidywanie i zmianę, jak wspaniale poczujesz się w przyszłym miesiącu, znajomość Twojego obecnego nastroju „Nienawidzę wszystkiego i nie wiem dlaczego” lub wybranie najlepszego dnia, aby udać się do swojej sympatii. Czasami jednak, chcesz zajść trochę głębiej (i dobrze, zaszaleć!). Karty tarota, podobnie jak astrologia, są ~mistycznym~ sposobem na stworzenie głębszego połączenia między Tobą, a wszechświatem.

Karty tarota

Historia

Czytanie tarota sięga XIV lub XV wieku i mogło być pierwotnie używane jako gra karciana, jak poker, a nie do celów duchowych. Jednak później rozwinął się aspekt duchowy, a karty tarota były używane do wróżenia od końca XVIII wieku. Wykorzystywano je również do analizy psychologicznej — Carl Gustav Jung widział nawet w kartach sposób reprezentowania „archetypów ludzkości”.

Dzisiaj niektórzy używają tarota jako uzupełnienia terapii. „Stosowanie tarota w odpowiedni sposób może wzmocnić terapię. Nie służy wtedy do wróżenia – to narzędzie, które daje ci coś do medytacji” – powiedział tak Cosmopolitan Jayni Bloch, psycholog z Ontario w Kanadzie .

Większość talii tarota zawiera 78 kart i jest oparta na tradycji Rider-Waite-Smith, używając podobnych archetypów i symboliki. Istnieją również karty tarota z innych tradycji, takie jak marsylskie talie tarota, a także karty wyroczni, które mogą zawierać dowolną liczbę kart i własne unikalne obrazy. 

„Tarot jest skutecznym narzędziem w tworzeniu przyszłości”.

♥ Wróżka Anna ♥

Karty tarota są jednym z najbardziej znanych symboli mistycyzmu. Od starożytnych opowieści o wróżbitach wykonujących skomplikowane odczyty tarota po współczesne talie tarota, które pozwalają każdemu zbadać swoją przeszłość, teraźniejszość i przyszłość za pomocą okultystyki, karty tarota ewoluowały z biegiem czasu. Jednak ich istota pozostaje taka sama. 

Jeśli nigdy nie miałaś/eś do czynienia z wróżbą kart tarota, jesteś trochę zaniepokojona/y lub nie wierzysz, że talia kart może przewidzieć i zmienić przyszłość, nie jesteś sam. Odczyty kart tarota od dawna są błędnie rozumiane jako czysto prorocze czynności, które ostrzegają ludzi przed nadchodzącą zagładą lub nieoczekiwanym sukcesem. W rzeczywistości czytanie tarota może być pomocnym narzędziem do przetwarzania i rozumienia własnego życia, a nawet wyznaczania celów i robienia planów na przyszłość.

Bez względu na to, jakie jest twoje pytanie, okoliczność lub problem, moc kart tarota może pomóc w zapewnieniu jasności w tym sensie, że karty, które Ci rozłożę, mogą pomóc ci myśleć o rzeczach w nowy sposób lub otworzyć twój umysł na różne możliwości. Chętnie pomogę Ci w znalezieniu powiązań między znaczeniem kart, a Twoim życiem.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszam do kontaktu:

blog

Zapraszam na mój blog o wróżbach z kart tarota i nie tylko.

Tarot w świecie technologii

Tarot w świecie technologii

Tarot w świecie technologii Technologia XXI wieku stale się rozwija. Z dnia na dzień opracowywane są nowe metody komunikacji, a ludzie są teraz przyzwyczajeni do robienia wielu rzeczy na odległość ze względu na te udogodnienia. Tegoroczna pandemia zmusiła również...

Tarot i Astrologia

Tarot i Astrologia

„Każda karta tarota ma powiązany z nią element, planetę i/lub znak zodiaku, a nauka o nich może pomóc uczniom tarota w zrozumieniu astrologii i pomóc astrologom w zrozumieniu tarota” – mówi astrolog i czytelnik tarota Annabel Gat . „Jedną z najbardziej ekscytujących...

Wróżba tarota przez telefon

Wróżba tarota przez telefon

Wróżba tarota przez telefon W świecie, w którym rośnie liczba środków komunikacji, wzrosła również liczba zadań, które można wykonać zdalnie. Większość czynności wykonywanych zwykle twarzą w twarz, takich jak spotkania, lekcje, wykłady i wiele innych, można wykonać...

Wróżka Anna

Tarot

Jako pasjonatka tarota w niepełnym wymiarze godzin od 20 lat, nigdy nie byłam w sytuacji, w której moje przewidywania nie miały wpływu na rzeczywistość. Ludzie zawsze szukali odpowiedzi na pytania życiowe i wgląd w problemy, aby je szybko rozwiązać.

ξ

Młodość

Moja przygoda z kartami tarota

Moja przygoda z kartami tarota, rozpoczęła się kiedy miałam 14 lat. Początkowo była to zabawa ale z czasem, byłam nimi tak zafascynowana, że dokupiłam do nich wszystkie możliwe książki, aby zrozumieć ich moc i znaczenie. Kiedy byłam na uniwersytecie, moje karty szybko stały się główną atrakcją. Nieznajomi pukali do drzwi i pytali: „Słyszałam, że czytasz karty tarota”.

Ojciec psychologii analitycznej Carl Jung Jung opracował teorię „synchroniczności” – w której elementy bez oczywistego związku – czytnik, klient i karty – łączyły się w tym momencie, tworząc sensowny wzór. Nazwał to „spadkiem w czasie, rodzajem jednoczesności” i wierzył w „zbiorową nieświadomość”, wspólny, uniwersalny przepływ świadomości. Pozostaje najlepszym wyjaśnieniem, z jakim się spotkałam – że karty w jakiś sposób kierują to, co czuje pytający, czytelnik interpretuje i rysuje wtedy odpowiedni wzór.

φ

Tarot

Odkrywanie tego co ukryte

Czytanie dla innych ludzi było zawsze dla mnie mistyczne. Odkryłam z czasem, że kiedy czytam, często czuje się w stanie „płynięcia” – tego sposobu myślenia, w którym szczęśliwie jesteś „w strefie”. Z pewnością nie jestem w żadnym transie, ale jak tylko zacznę rozdawać karty, jestem niezwykle zrelaksowana i otwarta, pozwalając tworzyć obrazy i po prostu relacjonować to, co samo przychodzi.

Intuicja

Zgodność odczytu z życiem

Często moi Klienci są zdumieni, mówią mi: „Skąd wiedziałaś”, wykrzykiwali, „że myślałem o rzuceniu kursu?”. A ja im mówiłam „Cóż, masz Rydwan i Dziesiątkę Mieczy, to oczywiste”. Czasami ludzie obawiali się, że powiem im coś strasznego – ale na przykład karta Śmierci oznacza zazwyczaj koniec pewnej ery. Tylko raz martwiłam się, jak wytłumaczyć bardzo mroczny odczyt.

Email

anna@wrozkaanna.pl

Telefon

(+48) 792-219-750

Social Media